Saulėlight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saulėlight

Twilight sagos rolinis forumas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Blow the candles out and start me up, `cause all this time I was waiting for my king

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Carlisle Cullen
F A M I L L Y
Carlisle Cullen


Pranešimų skaičius : 73
Reputation : 0
Prisijungė : 2011-07-02

Blow the candles out and start me up, `cause all this time I was waiting for my king Empty
RašytiTemos pavadinimas: Blow the candles out and start me up, `cause all this time I was waiting for my king   Blow the candles out and start me up, `cause all this time I was waiting for my king Icon_minitimePir. 07 04, 2011 1:50 pm

Blow the candles out and start me up, `cause all this time I was waiting for my king Tumblr_lbpqtsHTmA1qecvg4o1_500

MINI DOSJĖ:
Vardas, pavardė: Urtė Čiurlytė
Kiti vardai: Morta, Marija
Pravardės: DCriss`ininkė, Klainebow`škinas, UMM, Ku-Urtė.
Amžius: 17 metų (šuo)
Gimimo diena: kovo 2 (žuvys)
Augintiniai: kalytės Pepilota ir Pupito (prancūzų buldogiukės); kanarėlės Pavarotis ir Moserat Kabaljė.


------


Esu septyniolikmetė paauglė, kurią skirtingi žmonės vadina skirtingai. Tėvams esu tiesiog Urtė. Brolis su sese mane vadina Sesurte. Mokytojai (ypač įpykę) kreipiasi Urte Morta Marija. Draugams dažnai esu sanšainas, šypsenėlė, mandarinas. "G(L)EEKS" klube turiu savo slapyvardį: klainebow`škinas. O internete mane galite sutikti kaip Ku-Urtę. Ant mano "Born This Way" marškinėlių matyt būtų užrašyta: "obsessed with Klaine". Ir didžiuočiausi tuo. Gyvenu nedideliam kaimely, pavadinimu Žilpamūšis, kuris randasi Pasvalyje, kuris randasi šiaurės Lietuvoje. Vasarai bazuojuosi Rokiškyje bei Vilniuje. Nei dienos neištverčiau be trijų pagrindinių dalykų mano gyvenime: maisto, oro ir GLEE. Tai serialas su idėja, o tokie Ku-Urtei patinka *approves*. Mokausi pagal "humanitarinę" pakraipą, tad jūs skaitote būsimos aktoriūkštes/režisierės biografiją. Paminėsit mano žodį! Dainuoju mokyklos chore, lankau choreografiją bei teatrą. Namuose laisvą laiką leidžiu gamindama "fan-made videos", naudodamasi VEGAS PRO 8.0 (mano darbus galite pamatyti "huddy0hameron" bei "KuUrteKlainekid" kanaluose); draugaudama su PhotoShop'u ir rašydama įvairiausios rūšies "fanfictions" stiliaus rašinius.

Blow the candles out and start me up, `cause all this time I was waiting for my king Good
ŽMONĖS, KURIE PRIVALO BŪTI KARTU IKI MANO MIRTIES DATOS:
• Darren Criss x Lea Michele
• Hugh Laurie x Lisa Edelstein
• Gale Harold x Randy Harrison
• Chris Colfer x Darren Criss
• Prince William x Kate Middleton
• Stephen Fry x Jo Green

Blow the candles out and start me up, `cause all this time I was waiting for my king Sad
ŽMONĖS, KURIE PRIVALO IŠSISKIRTI IKI MANO MIRTIES DATOS:
• Jo Green x Hugh Laurie
• Lea Michele x Theo Stockman
• Dianna Agron x Alex Pettyfer
• Prince Charles x Camilla Parker Bowles

Blow the candles out and start me up, `cause all this time I was waiting for my king Artistic
TAI, BE KO NEIŠTVERČIAU NĖ DIENOS:
• nesustabdomos kalbos apie Klaine
• GLEE
• skanus ir geras maistas
• deguonis
• telefonas
• internetas
• Vegas Pro

Blow the candles out and start me up, `cause all this time I was waiting for my king Nostalgic
TAI, KĄ MYLI VISI, BET AŠ NE:
• vampire's diaries
• Disnėjaus "žvaigždutės"
• Bieber
• Rebecca Black

Blow the candles out and start me up, `cause all this time I was waiting for my king Peaceful
DAINOS, KURIŲ KLAUSAUSI N-KARTŲ PER DIENĄ:
• "Not Alone"
• "Like a D-Criss"
• "Born This Way'
• "Wicked" soundtrack
• "Kurt's Turn"
• naujausias "Warblers" albumas.

Blow the candles out and start me up, `cause all this time I was waiting for my king Thankful
KU-URTĖ SUPORTS:
gay rights; no-abortion laws; gay people mariage; KLAINE; real person fandoms; royals mariage with non-royals;
And finally....
COURAGE!

Kadangi forumas skirtas "Twilight"ui, šiek tiek apie jį ;D

Twilighter`e patapau prieš gerą savaitę (birželio 24d.), kai į rankas paėmiau pirmąją S. Meyer sagos dalį. Bijojau ją skaityt, bijojau "pačiuožt", kaip ir dauguma paauglių. "Sparkling vampires" man niekada nebuvo kažkas... Bet užsikabinau. Pradėjau skaityt, gilintis, studijuot. Nuo šiol, žmonės, turit naują TW fanę :DDDDD bučinukas Carlisle`ui! (hug)
Atgal į viršų Go down
Esme Cullen
I know you believe in me. And that is more than enough.
Esme Cullen


Pranešimų skaičius : 36
Reputation : 0
Prisijungė : 2011-07-03

Blow the candles out and start me up, `cause all this time I was waiting for my king Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blow the candles out and start me up, `cause all this time I was waiting for my king   Blow the candles out and start me up, `cause all this time I was waiting for my king Icon_minitimeAntr. 07 05, 2011 3:47 pm

labas, Urte, beveik mano sese dvynį:D gali džiaugtis, nes Agron su Pettyferiu išsiskyrė! nu man pėvėzė liūdna, kad jie išsiskyrė, bet kam rūpi? va, ką aš galiu pasakyt....labai išskirtinis žmogus atrodai, tokia kitoniška, orginali savaip ir tralialia. mano vardą ko gero jau žinai, tad nesikartosiu. tisiog pasakysiu, kad malonu susipažint:)
Atgal į viršų Go down
Carlisle Cullen
F A M I L L Y
Carlisle Cullen


Pranešimų skaičius : 73
Reputation : 0
Prisijungė : 2011-07-02

Blow the candles out and start me up, `cause all this time I was waiting for my king Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blow the candles out and start me up, `cause all this time I was waiting for my king   Blow the candles out and start me up, `cause all this time I was waiting for my king Icon_minitimeAntr. 07 05, 2011 4:02 pm

Man taip pat beproto malonu ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Blow the candles out and start me up, `cause all this time I was waiting for my king Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blow the candles out and start me up, `cause all this time I was waiting for my king   Blow the candles out and start me up, `cause all this time I was waiting for my king Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Blow the candles out and start me up, `cause all this time I was waiting for my king
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Time to go down in flames and I'm taking you

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Saulėlight :: Prisistatymai-
Pereiti į: